5/10/17

OFF-SHOULDERUnbelievable! I have the first "no black" dress. Believe me it's a feat for me as well as to find something cool to wear somewhere else than in ZARA :P I still can't believe what's going on outside the window in mid-May, snow? Seriously? So please don't be surprised that I took pics in this such a wonderful dress at home :( Sorry I'm not too exalted lately but I'm barely over what's going on at my uni and I'm surprised that in a month the semester ends, lol.

Nie do wiary! Mam pierwszą "nie czarną" sukienkę. Uwierzcie, że to u mnie wyczyn, tak samo jak i to żeby znaleźć coś fajnego z ciuchów poza Zarą :P Dalej patrzę z niedowierzaniem na to co się dzieje w połowie maja za oknem, śnieg? Serio? Proszę się zatem nie dziwić, że zdjęcia w tak cudownej sukience robię w domu :(
Przepraszam, że nie jestem ostatnio za bardzo wylewna, ale ledwo ogarniam co się dzieje u mnie na uczelni i jestem zdziwiona, że za miesiąc kończy się semestr, lol. 

Dress SHEIN (You can buy it here)

1 comment:

  1. Piękna sukienka :) Myślałam, że tylko ja mam taki problem ze zalezieniem ubrań - tylko zara i zara, bo nigdzie nic nie ma rozmiarowo lub krojem. U mnie na szczęście śniegu brak, ale wczoraj już rozważałam emigrację do jakiegoś fajnego kraju - Hiszpania czy Portugalia, w sumie jeszcze mnie w Portugalii nie było. Powodzenia na uczelni, mnie ostatnio moja szkoła zadziwiła mailem, że do końca miesiąca projekty trzeba wysłać - dopiero co początek semestru był a tu już koniec.

    ReplyDelete